Jedzte – Deň jedla

Mením veci tento týždeň a chcem urobiť trik celý deň jedla v jednom príspevku dvakrát týždenne. Vybral som si, keď som pri nákupe videl celý nákup, ako večere, obed a raňajky, keď dohoníte správy – však?

Raňajky poctené Waffle Streda. Bolo to také dobré, že by som si želal, aby zajtra bol Waffle Whursday…
Moje najnovšie videá

Recenzia knihy American Dirt Book
Recenzia knihy American Dirt Book

Viac videí

0 sekúnd po 12 minútach, 7 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho tréningu 6
01:19

Živý
00:00
08:21
12:07

Môj poludnie klient sa zrušil, takže som mal čas jesť melón. To bolo dôležité. Nemal som dostatočne veľký Tupperware, aby som vyhovoval všetkému melónu. To je dobrý problém

Včera som vyrobil vajcia na tvrdé varenie na občerstvenie a použil som 1 a 1/2 na sendvič s vaječným šalátom. Spárovaný s masívnym šalátom pre vegetariány a objem.

Potom som zamieril do práce. Bol tam dobrý deň

Občerstvenie na ceste – cereálie v baggie…

A hranolky pri varení večere. Mám „skutočné“ čipy a pečené hranolky. Menší čip je „skutočný“. Nemôžem uveriť, že to poviem, ale v tomto prípade nie je väčší. Menšie „skutočné“ čipy sú o 10x lepšie ako tie veľké pečené. Obe tašky pochádzajú z Trader Joes.

V určitom okamihu som mal tiež kukuricu tenkú s PB & J. Vidieť? Už som rád, že robím celý deň Eats v nákupe – „zmeškal by som to v bežnej rekapitulácii.

Večera bola ďalšou skvelou obchodníkom Joe’s Find – nitrát úplne zadarmo kuracie párky v rožku. Celé pšeničné buchty TJ sú chutné, húževnaté a iba 40 kalórií ako sendviče. úplne to stojí za to.

Jedz ma!

Dezert bude nejaký druh masívneho smoothie zakončený láskou <3 Angie dnes zdieľala tento odkaz, keď milovala tú časť z vás, že binges. Toto skutočne zasiahlo domov a ja to úplne „dostanem“. Ďakujeme Angie Čítali ste o nových odporúčaniach na cvičenie z ACSM? Zdôrazňujú okrem Cardio silu a hovoria, že robiť menej, ako je odporúčané, vám tiež poskytne výsledky. (Teraz skvele všetci moji klienti zrušia.) Dobre, nie celkom - ale robiť akékoľvek cvičenie je lepšie ako žiadne! Amen. Vidíme sa neskôr! Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Neustále si ich vyberte: Otázka a odpovede z apríla 2020 Číslo 1 Otázka a odpovede z apríla 2020 Číslo 1 Vaše otázky z @runeAtrepeat Instagram Stories na apríl 2020 - # 1. Hovoríme beh, čo jem pre Breakfas Deň maratónskeho tréningu 1 - Video Denník? Deň maratónskeho tréningu 1 - Video Denník? Začnite maratónsky tréningový denník. Deň 1 sa prihláste po mojom dlhodobom horizonte. Prevádzka a recept denných aktualizácií na nasledujúcich 90 dní Čo som dnes jedol potravinový denník - Tréning Marathon 4 Čo som dnes jedol potravinový denník - Tréning Marathon 4 Čo jem za deň. Food Diary Running Blog Training Week 4. raňajky, obed, večera a občerstvenie plus poznámky k Ciele 2020 - Nové všetko, ale aj späť k blogovaniu Ciele 2020 - Nové všetko, ale aj späť k blogovaniu Ahoj!! ako sa máš? Za posledné 2 týždne som strávil nejaký čas premýšľaním o svojich novoročných predsavzatiach a cieľoch f Spustite správu za 6. až 12. mája Spustite správu za 6. až 12. mája Ahoj! Aký bol váš beh a jesť tento týždeň? Tu je môj round beh, jedlo, vtipné, náhodné a aktualizácie od Th Čo som dnes jedol- denník potravín Čo som dnes jedol- denník potravín Ahoj! Dnešná kontrola Instagramu v príspevku je denník potravín. Bolo to tak dlhé, pretože som urobil celý deň stravovania ... ale to je poplatok ⚡ Shareaholic .

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.