Saskatchewan hrá Trump kartu nad mestskou reguláciou MMA

začiatkom tohto mesiaca, diskutoval som o atletickej kompenzácii Battle Sports, o ktorej sa hovorí, že príchod do Weyburn, Sakatchewan dospel k záveru, že ak majú mestá v Saskatchewane právomoc kontrolovať MMA v rámci konania MMA, ako aj do konania MMA. Keďže nedôjde k „zásahu zo strany provinčného zákonodarného zboru“, potom sa môže cesta pre mestské provízie odstrániť.

Práve som bol informovaný, že provincia bude v skutočnosti zasahovať do tohto pokroku, aby odstránil, že podľa ich názoru zákon o mestách neposkytne Weyburnovi oprávnenie kontrolovať MMA. Melanie Baumann, senior politická analytička pre ministerstvo parkov Saskatchewan, kultúra a šport, ako aj šport stanovil nastavenie provincie takto:

Pokiaľ ide o zasielanie správ o udalosti Weyburn, Bylaw, ako aj o úrokovej miere pri zavedení ústrednej kompenzácie od Alberty….

Naše právne poradenstvo je nasledujúce: „Odovzdanie takéhoto stanoviska, ako aj stanovenie takéhoto orgánu by sa nedostalo do navrhovaných zmien a doplnení trestného zákona tak, aby sa odborník MMA v rámci kódexu mohol bojovať proti odbornému boju. Zatiaľ čo orgány stanovené obciami podľa existujúcich nariadení sa ustanovujú „pod autoritou zákonodarného zboru provincie“, sú ustanovené podľa všeobecnej autority, ako aj v prípade znenia sekcie.

Ak sa vláda vyberie na povolenie odborníka MMA (bez ohľadu na to, či provincia alebo obec), budú potrebné vykonať nové nariadenia alebo zmeny a doplnenia troch obecných činov.

Analýza pani Baumanovej sa môže ukázať ako znepokojujúce pre provízie v Alberte, ak bola ich autorita preskúmaná, pretože ich právomoci pochádzajú z podobného právneho poschodia, ako to, čo spoločnosť Weyburn mala robiť. Aj keď, ako už bolo uvedené, oddiel 535 zákona o mestskej vláde Alberty je silným faktorom na podporu právomocí o odškodnenie komunálnych kompenzácií v Alberte, ako aj podobná časť v Saskatchewane neexistuje. Pointa je, že provinčné vlády majú kartu Trump presne v tom, ako budú bojové športy regulované v Kanade. Saskatchewan hral ich.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Môže mestá Saskatchewan kontrolovať zmiešané bojové umenia? 19. júla 2013 v „Saskatchewan MMA Law“
Mesto Weyburn vytiahne zástrčku na organizovanom bojovom športe 22, 2013 v „Saskatchewan MMA Law“
Poďme zistiť, čo sa vyskytuje pre neúčinnú kanadskú MMA vo svete vydávania S-209… 24. septembra 2013 v „Amatérsky zákon MMA“

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.