Zmenila môj život a ani nepoznala

ahoj! Aký bol váš víkend? Po včerajšom 10k som strávil deň s matkou jedením a chatovaním a všetkými zábavnými vecami. Moja matka je ideálnou rovnováhou autority, múdrosti, podpory a lásky. Je to skvelý poslucháč, ale nedovoľuje mi, aby som sa dostal preč pri vytváraní zlých možností v živote. Telefón mi volá na moje sračky, ale nie vždy na mňa nitle. Chápem, že som veľmi šťastný, že mám skvelú mamu. Každý by mal mať jeden! Choď jeden z obchodu s matkou ešte dnes !!

(Toto je fotografia z premiestnenia môjho brata z minulého týždňa)
Moje najnovšie videá

Môj krásny manžel v Pysch Ward: Memoir – Recenzia knihy
Môj krásny manžel v Pysch Ward: Memoir
Mark Lukach

Hodnotenie zvukovej knihy najpredávanejšej spomienky vydanej 2017.

Je to skvelé počúvanie?
Zdieľam rýchle vyhodnotenie knihy dostupnej pre Audible.

Od Amazonu:

Srdcová, ale nádejná spomienka na mladé manželstvo, ktorá je nanovo definovaná duševnou chorobou a potvrdzuje silu lásky.

Život Mark a Giulia sa začal ako rozprávková romantika. Padli ako osemnásť rokov, oženili sa s dvadsiatimi štyrmi a začali svoj vysnívaný život v San Franciscu čoskoro potom. Ale keď mala Giulia dvadsaťsedem, zažila desivú a nepredvídanú psychotickú prestávku, ktorá ju pristála na psychistickom oddelení takmer mesiac. Jedného dňa bola dynamická a dobre upravená; Ďalej bola klamná a samovražedná, presvedčila, že jej páčili neboli v bezpečí.

Otázka:
Aká kniha alebo podcast teraz počúvaš ??

Čo by som mal počúvať ďalej?!

Odkazy na knihu a ďalšie hodnotenia sú na runEatrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 31 sekúnd

Nahor
Deň maratónskeho tréningu 2
01:45

Živý
00:00
08:21
05:31

Zasiahli sme moju preferovanú reštauráciu Sizzler. Určite nie som fantázia, ale páči sa mi to!

Menudo, pretože som Mexičan. Legendárny šalát, pretože som monikál. (Dezerty nie fotografie, pretože sme boli zaneprázdnení rozprávaním.)

A potom sa trochu hral s šteniatkami. Rastú tak rýchlo, že je smiešne !!!

Každopádne. Hovorme o ženách, ktoré zmenili môj život …

Pretože som na tému neuveriteľných žien, chcem uznať niektorých neuveriteľných ľudí v mojom živote. Chcel som to na chvíľu zostaviť. Keď sa mi jeden z týchto ľudí objaví v mojej hlave (zvyčajne pri behu alebo tak niečo), verím: „Mal by som o tom zostaviť publikovanie! Musí existovať oveľa pozitívnejšie príklady, ako je tento zdieľaný vo svete! “.

Bol som veľmi požehnaný, že mám nielen fantastickú mamu, ale v mojom živote som prekrížil cesty s veľkým množstvom mimoriadne silných, inteligentných, múdrych, pozitívnych a veľkorysých žien. Zaoberal som sa a pomáhal som fantastickým ženám. Niektoré som uspokojil na konferenciách blogov alebo s priateľmi. Sú to pre mňa neuveriteľné príklady a som si istý, že ani nepoznajú, koľko som si vzal z našich interakcií.

Chcel som teda poskytnúť trochu výkriku niektorým z nich … a oveľa dôležitejšie si len pripomíname a vy, že byť pozitívnym dizajnom funkcie alebo roztlieskavačkou pre ostatných je slobodný. A to môže mať skutočne dlhotrvajúci účinok na niekoho.

Keď som bol na vysokej škole, internal som pre Lynette Romero, reportérku a kotvu v KTLA. Bola tak veľkorysá so svojím porozumením a podporou. Dostala mi moju prvú prácu po vnútornosti! Zaplatila za mňa, aby som si dal svoje (tragické) obočie na elegantnom mieste. Reagovala na všetky moje obavy z trhu (a na moje obavy o život).

Leah Segedie z Mamavation (a ShiftCon) … hneď ako som ju uspokojila, bola teplá a priateľská. Až nabudúce som ju uvidela na konferencii, predstavila ma jednému z jej kolegov a skutočne ma hovorila. A potom to urobila inokedy a ja som jej počula pozitívne hovoriť o niekom inom. To je presne to, ako je – je veľkou šampiónkou pre ostatné ženy v blogovej firme. Zakaždým, keď som s ňou na udalosti, uvádza o mne niečo skutočne pozitívne a keď mi predstavuje ostatných, nechá ich žiariť.

Budujte ostatných ľudí! Sviečka nestráca žiadne osvetlenie jasu ďalšiu sviečku.

Sarah Dussault zo Sarah vo forme bola vždy otvorená jej vedomosťami. Je to skutočný typ človeka „No BS“ a telefonáty, ako to je. Je veľmi úspešná, ale dostatočne sebavedomá vo svojom úspechu, aby bola mimoriadne pripravená pomôcť mi (a iným) rásť.

V časti „Všetky moje peeps sú mená Sarah News“ Skinny Runner je legitímne najhospodárnejšou a najpodpornejšou osobou vôbec. Je lepšia ako ja na všetkých úrovniach, ale nikdy ma necítim takto. Je to lepšia bežec, osoba, priateľka, komoda … a bola tiež lepšou spisovateľkou blogu. Verím, že práve odišla do dôchodku, takže ma prestane vyzerať zle.

Existuje veľa ďalších, ale chcel som len odovzdať koncept, že tieto ženy, pretože ku mne neuveriteľné a milujúce. To ma núti byť lepší a odovzdať ho aj ďalej. Ak nemôžete objaviť skvelý človek, buďte skvelým človekom. Nekonkurujte ľuďom vo vašom okolí. Podporovať. buiAk chcete ostatní. Byť príkladom.

Otázka: Môžete pomenovať niekoho vo vašom živote, ktorý vás skutočne presadzoval? SZO?

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále si ich vyberte:

Skutočné návrhy na spoznanie nových priateľov

Skutočné návrhy na spoznanie nových priateľov

Návrhy na vytvorenie nových kamarátov ako dospelý. Presne ako uspokojiť nových ľudí a priateľstvá vo vašich 20. a 40. rokoch. Run jesť opakovať vid

Presne ako ste sa dostali cez rozvod – skutočné návrhy, ktoré mi pomáhali

Presne ako ste sa dostali cez rozvod – skutočné návrhy, ktoré mi pomáhali

Návrhy na riešenie rozvodu alebo rozchod. Presne ako sa vysporiadať so stratou pripojenia a nástrojmi, ktoré som použil na zostavenie Connection

Oznámenie: Rozhodol som sa zmraziť svoje vajcia

Oznámenie: Rozhodol som sa zmraziť svoje vajcia

Zmrazujem moje vajcia. Proces zamrznutia vajíčok a 1. deň moje prvé stretnutie na zmrazenie mojich vajíčok. Zachovanie plodnosti – Čo i

Teší sa svetový deň duševného zdravia a wellness deň od vášho regionálneho monikánu

Teší sa svetový deň duševného zdravia a wellness deň od vášho regionálneho monikánu

Svetový ukazovateľ duševného zdravia a wellness Day od autorky blogu Monica Olivas. Môj terapeutický príbeh s pozitivitou tela a podcastom s CRIS

Zmrznutie vajíčka a očakávanie aktívnych žien s reprodukčným endokrinológom Podcast 92

Zmrznutie vajíčka a očakávanie aktívnych žien s reprodukčným endokrinológom Podcast 92

Zmrznutie vajíčka a očakávanie pre bežcov. Podcast bežeckého a zdravého bývania. Profesionálne návrhy plodnosti pre ženy

Kontaktujte nás, aby sme sa odvahovali a odvážili sa veľmi a bežať

Kontaktujte nás, aby sme sa odvahovali a odvážili sa veľmi a bežať

Skontrolujte včas … čo dnes robíte? Zazvonenie s behom, Deň odpočinku, silou, chôdzou pre domáce zvieratá atď. [Skontrolujte @rune

⚡ Shareaholic

.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.