Buďte prehľadateľný s najnovším príslušenstvom spoločnosti Fitbit

, vaše topánky sú pripútané, vaša prilba je bezpečná, rovnako ako ste pripravení mať úžasný deň na horách alebo na chodníkoch. Avšak tie „čo ak?“ Myšlienky môžu pretrvávať v zadnej časti vašej mysle, ako to často robia pred akýmikoľvek typom vonkajšieho podniku. Aj keď je to vzrušujúce, nebezpečenstvo sú vždy súčasťou pravdy o divočine.

Preto Fitbit spolupracoval s RecCo, aby vám pomohol oveľa viac prehľadať. Naše nové príslušenstvo RecCo Smartwatch Accessory má integrovaný reflektor Recco Rescue Reflector, pasívny transpondér, ktorý využíva radarovú technológiu. To umožňuje záchranné tímy na celom svete využívajúcich detektory RecCO, aby vás oveľa efektívnejšie našli v prípade externej núdze.

Takže kdekoľvek vás vaše dobrodružstvá vezmú-či už ide o lyžovanie alebo snowboarding, alebo na bicykli alebo pešiu turistiku preferované stopy hlboko v backcountry, Fitbit vám pomáha byť oveľa viac pripravený.

Ako funguje inovácia RECCO?

Detektor RECCO prináša záchranár, ako aj reflektor RECCO, ktorý používateľ prinesie alebo používa. V situácii v prípade núdze záchranár využíva detektor RecCO na vydanie smerového radarového signálu, ako je lúč baterky, na nájdenie reflektora, ktorý je na vašom pásme.

Keď radarový signál zasiahne reflektor, odráža sa späť k detektoru a ukazuje záchranára vo vašom smere. Čím lepšie sa detektor dostane do reflektora, tým silnejší je vrátený signál, čo umožňuje záchrancovi určiť vašu polohu.

Vždy sa dá vyhľadať

Aj keď reflektory sa nachádzajú v rozmanitosti až 80 metrov so vzduchom, ako aj 20 metrov s baleným snehom, tým oveľa viac na vás máte, tým oveľa viac vyhľadávate. Najlepšie na tom je, že nikdy nemusíte aktivovať alebo poplatiť svojho reflektora RecCO.

“Lavínske nebezpečenstvo je niečo, čo beriem veľmi vážne, ako aj keď som hlboko v backcountry, hľadám pridanú bezpečnosť,” uvádza Chris Davenport, legendárny lyžiar backcountry. “Recco tkaná skupina pre Fitbit je fantastickým doplnkom mojej súpravy.”

Či už je to váš prvý nákup RecCo alebo len doplnok k vašim efektom RecCo, tkaná skupina pre Fitbit vám umožní prijať svojho vnútorného dobrodruhu s pokojom, ktorý potrebujete. “Som vonku, ako aj na stopách každý deň, ako aj zariadenia, ktoré vyžadujú zariadenia, ktoré sa bez námahy viažu do môjho každodenného života,” uvádza Davenport. „Inovácia Recco nepotrebuje žiadnu moc a umožňuje mi oveľa viac zamerať sa na to, čo rád robím.“

Navyše sme spolupracovali so spoločnosťou RecCo s cieľom znížiť určité vedomosti: Každý, kto nakupuje tento doplnok, dostane niekoľko nápadov pre bezpečnejšie vonkajšie dobrodružstvá, okrem odkazu na stiahnutie „plánu“ z RecCO. Aký je plán, pýtate sa? Je to súbor bezpečnostných postupov – vrátane rozhodujúceho akčného programu -, ktorý pomôže snehovým návštevníkom všetkých úrovní pred pripútaním.

Ak chcete získať oveľa viac informácií o bezpečnosti Avalanche, skontrolujte recco.com a porozumieť skôr, ako pôjdete. Skontrolujte oveľa viac produktov vybavených technológiou RecCO, ako sú prilby, topánky a bundy.

Inovácia RecCo nenahrádza lavínové vysielač. Inovácia RecCo nezastaví lavíny ani zaisťuje prežitie alebo lokalizáciu trpiaceho alebo strateného človeka. Pochopenie a typický zmysel sú tie najlepšie metódy na zabránenie nehôd. Vždy rešpektujte bezpečnostné politiky, ako aj predpisy.

Táto informácia je určená iba pre akademické funkcie, rovnako ako nie je určená ako náhrada za lekársku diagnostiku alebo liečbu. Tieto informácie nesmiete využívať na diagnostiku alebo liečbu problému alebo stavu zdravia a wellness. Pred zmenou stravy, zmenou spánkových návykov, užívaním doplnkov alebo začatí novej rutiny fyzickej kondície vždy skontrolujte so svojím lekárom.

Leave a Reply

Your email address will not be published.