Prerace jesť: slané sacharidy a voda

, pretože zajtra mám polmaratón, dnes som načítava karb, najlepší spôsob, ako viem, ako = slané sacharidy a voda. Úplne verím v slané sacharidy pred závodom. Na chvíľu som jedol slané sacharidy pred pretekami a dlhými behami a prisahal som na to.

Moje predbežné jedlo si vyberie nejaké čínske jedlo s množstvom ryže a sójovej omáčky! Takže dnes večer som urobil tofu smapte s hnedou ryžou. Milujem jesť ryžu už dlho a preteky, pretože ju veľmi milujem. Konečne sa dostanem k jedlu toľko, koľko chcem, a necítim sa vinný!
Moje najnovšie videá

Covid 19 Test protilátok
Zobral som test protilátky Covid19. Takto to šlo a výsledky!

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 19 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 5. Deň 5
04:34

Živý
00:00
08:21
05:19

Skutočne sa mi darí robiť tofu v čínskom štýle! Urobil som omáčku z chilli cesnakovej omáčky, javorového sirupu, PB, sójovej omáčky, červených chilli vločiek a lásky. Úžasný.

*Poznámka: Pred závodom by ste si mali vždy vyskúšať vopred vopred vopred večere a raňajky (najlepšie veľa). Pred závodom neskúšajte nič nové. Zistite, čo funguje pre vaše telo. Funguje to pre mňa, ale nemusí pre vás pracovať. Nechcem spôsobiť, že počas závodu ktokoľvek môže spôsobiť problémy so žalúdkom, takže to vyskúšajte pred rukou. Ako už bolo povedané – stále prisahám na veľa ryže a veľa sójovej omáčky!

Ale vlastne som začal svoje zaťaženie sacharidom skôr v deň. Jedol som celú tašku popcornu ako popoludňajšie občerstvenie. Dnes som túžil po niečom slanom ako čipy a nakoniec som to chytil, keď som dnes ráno vyšiel z domu.

Moje popoludňajšie občerstvenie zahŕňalo aj 1/2 Larabar a 3/4 tento zmrzlinový bar (koniec koncov som bol veľmi plný toho popcornu, ale chcel som niečo sladké).

Obed bol pita plnený brokolicom a falafelom, mrkvou a hroznom.

Teší ma, že som včera večer chytil tie balíčky Texas Pete’s v Chick-fil-A! Nikdy som to neskúšal a miloval som ho !!!

V určitom okamihu som dnes ráno jedol kiwi, ale to je rovnako vzrušujúce ako ukradnuté korenia. Teraz sa chystám na gauč trochu oddýchnuť, než narazím do vreca (ten prekliate vrece, nezasiahol by som ho toľko, keby sa nerozprával).

V skutočnosti musíme vstať super skoro, pretože polmaratón je vzdialený takmer 2 hodiny! Obávam sa, že preteky nezačínajú až do 9:05 a ja som zvyknutý bežať do 30 minút od prebudenia. Z dlhodobého hľadiska sa zvyčajne zobudím, kúpeľňou, zmenou na bežecké oblečenie, pitie vody/športového nápoja, jedím toast s PB, beh!

Ale zajtra budem musieť jesť v automobile na ceste k závodu. Nechcem mať hlad, o 2 hodiny neskôr (keď začína závod!), Ale nechcem byť plný. Dúfam, že sa dokážem držať svojich obvyklých pred pretekov a bude ma udržiavať plné viac ako 4 hodiny (jazda plus beh). Môže priniesť ďalšie občerstvenie …

Šťastný víkend všetci! Po závode si myslím, že sa stretávame s kamarátmi pre Oktoberfest!

Ben tiež povedal, že mi dnes večer trieť nohy, ale zajtra musím PR. Hmmmm … z nejakého dôvodu som sa od presunu na MD pomalší (možno preto, že CA je lepšia)? Nie som si istý, či sa to stane. Skúsim však svoj malý mexický najťažší!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Running the Dopey Challenge 2022 (séria Disney World Run)

Running the Dopey Challenge 2022 (séria Disney World Run)

Práve som sa zaregistroval, aby som spustil výzvu DOPEY! Nemám výčitky svedomia kupujúceho … alebo by som mal povedať, Runnerova výčitka – zatiaľ. Ja som

Cítite sa pripravení vs.

Cítite sa pripravení vs.

Numnber 1 vec na spomienkuEr pred vašim maratónom alebo plným maratónom. Tip pre závod na poslednú chvíľu

Half Marathon za 10 týždňov tréningový plán a zoznam a tipy na balenie pretekov

Half Marathon za 10 týždňov tréningový plán a zoznam a tipy na balenie pretekov

Polovičný maratónový tréningový plán. Bezplatný 10 -týždňový polmaratónový rozvrh s dňami behu a úsekom. Zoznam balení pretekov

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

AFC Half Marathon Race rekapitulácia a fotografie

Najlepšie americké mesto (San Diego) Half Marathon Race Výsledky a rekapitulácia. AFC Half Marathon Fotografie. Zaberať

Čo jesť pred koncom polovičného maratónskeho závodu

Čo jesť pred koncom polovičného maratónskeho závodu

Čo jesť pred popoludňajším polmaratónom Rock n Roll Las Vegas. Ako poháňať pred polmaratónom alebo maratónom lat

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Irvine Half Marathon Race rekapitulácia

Polovica Marathon Race rekapitulácia a recenzia. Irvine Half Crazy Half Marathon Running Course and Race Review a Tipy pre

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.