Čo skutočne jem. Trochu.

Mám veľké obavy od bežcov alebo návštevníkov alebo bežcov, ktorí sú tiež návštevníkmi, s najväčšou pravdepodobnosťou nečítajú, keď bežia … Žiadosť o príspevky, ako aj fotografie toho, čo jím. Vidieť, čo presne iní ľudia jedia, je zaujímavé. Aj keď mám nulovú túžbu zmeniť svoj stravovací plán alebo techniky varenia – ak niekto publikuje deň Eats, alebo ak ho vidím v časopise alebo v televízii – zastavím sa a tiež ho skontrolujem.

A je to obzvlášť praktické pre bežcov, najmä pre nových bežcov, aby videli tipy, ako aj skvelé príklady toho, ako presne poháňať.
Moje najnovšie videá

Deň výcviku maratónu 1

Viac videí

0 sekúnd po 3 minútach, 12 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
03:12

Ale nie som vždy skvelým príkladom. Sakra, zriedka som skvelý príklad.

Aspoň na internete.

V „skutočnom živote“ jesť veľa.

A v „skutočnom živote“ jesť veľa zeleniny, celé zrná, ako aj zdravé tuky.

Väčšina z toho sa však spája medzi skladaním pracovných miest, ako aj medzi práčovňou, ako aj s reagovaním na e -maily pri telefóne. Rovnako ako moja nová technika výroby šalátov zahŕňa aj uvedenie väčšiny vecí, vďaka ktorým je šalát celkom na fotografovanie na dne. Dal som bielkoviny, ako aj praženú zeleninu, ako aj fazule alebo čokoľvek iné-v miske, ako aj na vrchole s ekologickými priateľmi a obliekaním.

(Ja osobne verím, že je to vynikajúce, pretože tieto ďalšie dobroty chutia skvele tak, ako sú, rovnako ako ekologické prípravy sú to, čo je potrebné trochu obliekať.)

Mám na mysli – naozaj nie je prospešné, aby som bol fotografovaný.

Veci, ktoré sa prosia o fotografovanie: šišky, pizza, sushi, cookies…

Takže v telefóne sa vznáša veľa tých obrázkov. Rovnako ako to je obrovská časť dôvodu, prečo nezdieľam viac obrázkov „to, čo som jedol“.

Príklad: Tento víkend na ostrove Catalina som jedol hranolky, ako aj cookie, ako aj zmrzlinu.

Rovnako som išiel domov, rovnako ako obrovský šalát.

Och, rovnako ako som jedol všetky M & Ms z cesty, ktorú som priniesol na metódu domov.

Začal som deň ekologickým smoothie:

Ale jedol som pár hash hashov môjho brata na výlete lode tam.

Práve teraz jesť veľa melónu (nie je správne, ale vo všeobecnosti od sezóny).

Dobre, aj táto sekunda.

A náhodne som túžil po otrubnom muffine, takže som ho dostal z pekárne a včera ho mal s mliekom ako občerstvenie pred večerou.

Nedávno som schudol – rovnako ako určite sa chcem podeliť o to, čo som urobil, aby ste schudli, ak vás zaujíma.

Ale stále sa prejedám niekedy – aj keď sa snažím metódu intuitívneho stravovania.

Jem veľa zdravých potravín. Nedávno som však išiel do obchodu Donut, ako aj získanie 2 šišiek, ako aj 6 diery šišky, ako aj jesť všetko bez toho, aby som z nej urobil obrovskú ponuku na blogu.

Niekedy rovnováha nie je stabilná čiara – je to program s veľkým množstvom vzostupov a pádov, ktoré sa na obrovskom obrázku vyčleňujú.

Jesť veľa presne tých istých potravín denne – to je však preto, že sa mi páči, nie preto, že to sú jediné potraviny, o ktorých sa domnievam, že sú prijateľné. Moje preferované zdravé potraviny sú stále úplne rovnaké, rovnako ako moje preferované dobroty.

Dnes som mal pred mojím behom polovicu questu, ako aj ľadovú kávu.

Po behu som mal jogurt, ako aj ovocie s orechmi.

Potom som išiel na udalosť s kalifornským avokádom, kde som mal po príchode polovicu balenia týchto marhuľových sušienok.

Obed bol naj legendárnejším avokádom bez ohľadu na jedlo. (Viac o tom čoskoro)

A práve som dostal dom, kde ešte jeden melón volá moje meno.

S najväčšou pravdepodobnosťou budem mať na večeru štíhlu mletú morku s zeleninou a mrkvovými rezancami.

A ja som super mať na dezert lyžicu (alebo dva) chrumkavého arašidového masla.

Domnievam sa, že je to celkom skvelá 80% zdravá / 20% zhovievavá rovnováha. Je to však niečo, čo by som mal mať oveľa lepšie, ak sa chcem uistiť, že poháňam najlepšiu možnú metódu pre polovičný alebo úplný maratónový výcvik. <- Žiarovka! Aby som bol úprimný, práve teraz sa mi to týkalo, pretože sa zvyčajne snažím nesledovať nič také opatrne, pretože sa mi to nechcem posadnúť (alebo aspoň to je to, čo som si povedal). Chcel som sa zdieľať, že zvyčajne nezverejňujem celý deň Eats, pretože sa zdá, že všetky účty Instagramu, ako aj dosky Pinterest v okolí, najali osobného profesionálneho fotografa Martha Stewartovej a stylistu potravín. Čokoľvek je také dokonalé, ako aj chutné, ako aj osvetlenie, je zasnené ... rovnako ako môj šalát so srirachou, ako aj náhodné zeleniny, ktoré sa chystajú chudobne, ak ich dnes nebudem jesť - nerobí zdravé stravovanie atraktívne . Ale keďže som dostával viac žiadostí, podelím sa o viac jedál, ako aj na Instagrame, ako aj na Instagramových príbehoch (zverejňujem čokoľvek na Insta na Facebooku, takže ak nie stena IG, skontrolujte to tam vonku). Nebudú to super elegantné fotografie, ale môže to byť oveľa lepšia fotografia zdravého a zábavného paliva. Takže nechápem, kam s tým idem teraz ... ale chcel som sa len podeliť o to, čo jím. A tým „zdieľam“ mám na mysli hovoriť o tom - v skutočnosti nezdieľam žiadny druh môjho jedla. Ak ma budeš vyžadovať - ​​budem v kuchynskej oblasti, ktorá sa vyrába s melónom. Otázka: Môžete pomenovať čokoľvek, čo ste včera jedli? (Naozaj nič nepomenujte - som zvedavý, či máte na pamäti, čo ste jedli.) Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.