Univerzita Misericordia University Awards Awards pre profesoru legislatívy Sports

Misericordia University práve nedávno udelila funkciu, ako aj povýšenie šiestim členom fakulty, vrátane Joshua D. Winneker, J.D., profesorom športových právnych predpisov.

Profesor Winneker je držiteľom juris lekára Magna Cum Laude z právnych predpisov Univerzity Seton Hall University Institution of Legislation, ako aj bakalára umenia cum laude z Muhlenberg College. Člen fakulty z roku 2013, vyučuje všetky právne kurzy vysokoškolských, ako aj postgraduálnych programov na ministerstve podnikania vrátane práva spoločnosti, športového práva, politiky športových hazardných hier, právnych predpisov, ako aj právneho prostredia, právneho prostredia, právneho prostredia, právneho prostredia, právneho prostredia, právneho prostredia, právneho prostredia. aspekty správy, ako aj politika ľudských zdrojov. Predtým vyučoval na University of Delaware, kde získal cenu Excellence v Mentor Award za Lerner College of Company & Economics.

Pred výučbou praktizoval obchodné spory v New Yorku v mnohých svetových právnych predpisoch vrátane Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom. Jeho výskumná štúdia sa zameriava na športové právne predpisy, ako aj na publikovanie mnohých výskumných študijných prác s populárnymi školami v celej krajine vrátane Kalifornskej univerzity v Berkeley; University of Virginia, ako aj univerzita v Texase v Austine. Býva v Chesteri v New Jersey.

Zdieľajte toto:
Facebook
Twarch
E -mail

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.