Nepriaznivé

Vzhľadom na to, že som jedol raňajky neskoro „obed“ bol jablko…

A jeden z tých proteínových tyčiniek, na ktoré sa všetci pýtali. Dobre, nie všetci, ale dostatok ľudí, že stojí za to ukázať krabicu.
Moje najaktuálnejšie videá

5 minút beh zahrieva a
Rýchlo sa zahriať pre bežcov. 5 minút bežec sa zahrieva pred behom. Presne ako sa pripraviť na beh. nápady, čo robiť, skôr ako spustíte

Viac videí

0 sekúnd po 5 minútach, 34 sekúnd

Nahor
Zhrnutie podcastu od 6. augusta
07:26

Živý
00:00
08:21
05:34

Rovnako som si počas mojej nákupnej exkurzie priniesol nejaké dojčenské mrkvy na občerstvenie. Bohužiaľ, mrkva trochu chutila. Navyše, môj nákupný výlet bol zlyhaním. Ben ma poslal na určitý cieľ pre jeho vianočný darček, ako som ho nemohol objaviť.

Tu sú pre vás nepríjemné nepríjemnosti. Druhý víkend som zlomil náplň alebo časť môjho zuba alebo niečo v Las Vegas. Predpokladám, že to naznačuje, že to bol skvelý výlet?

Každopádne, teraz, keď jesť jedlo, sa tam zasekáva, rovnako ako okamžite musím niť. Aj keď je to v aute.

Chápem, že ste tak prekvapení, že som si vzal čas na to, aby som skutočne nastavil časovač fotoaparátu, ako aj odfotografoval som, že som pri šoférovaní, že pravda, že vyššie uvedená fotografia je nechutná, nezáleží. Mám pravdu?

Potom som sa stratil. Aj keď som v Kalifornii, som nový v okrese Orange. S Benom som sa zaoberal iba mesiac predtým, ako sme sa presunuli do Marylandu na rok. Šialenstvo.

Takže áno, znova som sa stratil. Objavil som však novú chôdzu / bežeckú cestu a vytiahol som ju, aby som ju skontroloval. Vzal som si 20 minút chôdze, aby som sa pozrel na cestu, ako aj získanie mojich myšlienok v poriadku. Láska.

Po rýchlom výlete do Target, aby som sa vrátil, som pretekal na večeru. Mal som hlad, čo je nepríjemné, ale nie koniec sveta.

Urobil som obrovskú vegetariánsku, ako aj vaječnú skramu s FF Cheddarom, ktorý bol v predaji vyššie uvedeným cieľom.

Vitatop z jablkovej drobky dodával nejaké sacharidové vek na jedlo, ktoré bolo dobré!

Ale bol som stále hladný, takže som išiel dostať kúsok chleba s PB, ako aj niektoré presne to, ako sa zvládol, aby som znížil nôž zakrytý PB, rovnako ako mi narazil na nohu na podlahu! Boo. Tieto nohavice možno ešte nemusím používať. Stačí mi zavolať „nohavice z arašidového masla“.

Na večeru som tiež urobil špenátu „quiche“! Použil som Caitlinov recept a len som ho ochutnal = chutný.

Dúfam, že sa Ben páči, pretože to bude moje nové jedlo. Bolo to neuveriteľne ľahké, len rozmrazený mrazený špenát v mikrovlnnej rúre, vytiahol vodu a potom ju premiešal s 5 šľahačkami a 2 šálkami strúhaného čedaru. Moje zmeny: Využil som koláčovú kôru – áno, ako sladká, dezertná kôra, ako aj to absolútne fungovalo! Použil som čedar, nie mexickú zmes. Nevyužil som cibuľu alebo pekanové orechy, pretože som ich nemal.

Pečil som asi 30 minút pri 350, rovnako ako to bolo pevné, a začal som sa sťahovať z fólie.

Dobre, oveľa lepšie sa z týchto nohavíc modifikujem skôr, ako dostanem PB všade …

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Neustále sa rozhodnite pre tieto:

Nemožné misky Teriyaki – recept na preteky

Nemožné misky Teriyaki – recept na preteky

Impossible Burger Teriyaki Bowls Recept pre bežcov. Pred dlhodobým receptom alebo receptom na večeru pred závodom pred spustením polovice maratónu

Krevety plech

Krevety plech

Jednoduchý recept na panvicu Tacos Tacos. Ľahké krevety tacos s koriandrovou krémovou omáčkou zabalené PACKed s bielkovinami, ako aj s vrcholom w

Elote recept-ľahká mexická kukurica ulice doma

Elote recept-ľahká mexická kukurica ulice doma

Elote Recept – jednoduchý mexický recept na kukuricu s kukuricou s hispánskymi syrovými polevami. Vyskúšajte túto zdravú rukoväť Tradičný Mexičan

Svetlo kyslá smotana enchiladas- jednoduchý recept na týždennú noc

Svetlo kyslá smotana enchiladas- jednoduchý recept na týždennú noc

Jednoduchý recept Enchiladas, ktorý je plný zdravých ingrediencií! Táto ľahká mexická tradičná je fantastická večera a robí

Jednoduché vrúbané zemiaky s receptom brokolice

Jednoduché vrúbané zemiaky s receptom brokolice

Jednoduché vrúbané zemiaky s brokolickými receptmi svetla. Veggie balená domácnosť priateľská k bočnému jedlu Potluck recept

Prečo netekám na piesku, ale robíš ťa

Prečo netekám na piesku, ale robíš ťa

Beh na piesku je pre vás skvelý. Na pláži sú výhody, ktoré majú beh na mäkkom piesku

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.