Half Marathon Training Plan Level 1

Dobrý deň! Dnes mám na zdieľanie veľkého výcvikového plánu maratónov. Začiatkom roka som sa vás spýtal (moji čitatelia, priatelia, nepriatelia, frenémy, cudzinci na ulici …) „Aké sú vaše ciele za rok?“

Medzi veľké množstvo odpovedí patrí spustenie cieľov. Všimol som si, že najtypickejším cieľom bolo buď
Moje najnovšie videá

Počas vypuknutia Covid19 zostaňte zdravý
Tip na beh, aby ste zostali zdraví počas vypuknutia koronavírusu. Môžete bežať rovnako ako chodiť vonku počas pobytu v dome? Tu je pripomienka, ktorá vám pomôže zabrániť tomu, aby ste sa dotkli vašej dohody …

Viac videí

0 sekúnd po 2 minútach, 25 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
02:25

A. „Bežte môj prvý maratón!“ alebo

B. „Spustite čiastkovú 2 hodinovú polovicu maratónu!“

Dúfajme, že ste na dobrej metóde na dosiahnutie týchto cieľov – rok je polovičnou metódou!

Ale ak stále chcete zraziť 13,1 míľ od zoznamu, mám plán na výcvik Marathon, ktorý môžete použiť.

V pláne je uvedený nižšie, aby sa vytlačili, vyhoveli spolu, tetovanie na zadku, publikovali na svojej stránke Facebook aj na Instagrame!

Ak začnete budúci týždeň, budete pripravení spustiť pol maratónu do konca októbra – práve včas pre RNR LA Half Marathon, Disney Wine, ako aj na večeru s polovičným maratónom, ako aj mnoho ďalších jesenných/zimných pretekov!

Bonus: Tento školiaci plán dopĺňam pravidelným týždenným check-ins na nasledujúcich 12-14 týždňov, aby som vám pomohol zodpovedať za tipy a ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu!

Pošlite mi e -mail alebo zanechajte komentár s akýmikoľvek typmi obáv, ktoré máte pri tréningu! Odpovedám na ne v pravidelných registračných príspevkoch.

Bonus č. 2: Ak budem pokračovať v tejto smiešnej stimulácii príjmu, možno budem mať vo mne bežať s jedným z vás! Práve tu odrážam metódy, ako by mi nevadilo kombo beh/dovolenku s niekoľkými mojimi obľúbenými.

Je to 12 -týždňový plán na výcvik maratónu, ako aj to, čo vám poskytuje veľa času na spustenie polovice pred koncom roka. Sakra, spustite to pred Deň vďakyvzdania! Alebo objavte polmaratónový turecký klus!

Polovica maratónskeho výcvikového plánu pre začiatočníkov

Polovica maratónu, ktorý je možné vytlačiť tu

Tento 12 -týždňový plán výcviku maratónu je na úrovni 1. Tento plán predpokladá, že prevádzkujete 3-4 dni v týždni, a tak dobre prevádzkujete niekoľko 5 krov aj 10 kB. Tiež by ste mali byť schopní bežať 5 míľ naraz, keď sa dlhodobý beh začína na 5 míľ na prvý týždeň.

Pravidlá plánu výcviku v polovici maratónu:

1. Počúvajte svoje telo. Trénujte múdre a počúvajte, čo vám vaše telo hovorí, pokiaľ ide o tlačenie alebo odpočinok alebo čokoľvek iné. Buďte opatrní a bavte sa!

2. Máte. Nezáleží na tom, či ste nový bežec, olympionik alebo čokoľvek medzi tým … robíte vy. To znamená, že urobte maximum, počúvajte svoje telo pri každom behu, ako aj nezaujíma sa o porovnanie.

3. To má byť zábava! Snažte sa, ale nestresujte.

4. Nezoberte ma na zodpovednosť, ak ste počas tréningu zranení – najmä ak neveríte plánu, ako aj spustíte ďalšie alebo urobíte niečo ako beh s bolesťou kolena.

5. Držte ma zodpovedný, ak uspokojíte svoj život v závode a pozvete ma na svadbu.

6. Prvý 3 týždňový telefónny hovor, aby sa váš utorok spustil v kopcovitom programe alebo oblasti. Budeme hovoriť o krokoch pred 4. týždňom.

Tento plán funguje pre akýkoľvek typ polovice maratónu – plánujte začať trénovať s skvelou behovou základňou asi 12 až 14 týždňov.

Nadchádzajúce polovičné maratóny…

Rock N Roll Los Angeles Half Marathon – 25. októbra

Disney Wine & Dine Half Marathon – 7. novembra

Avengers Half Marathon v Disneylande – 15. novembra

Rock N Roll Las Vegas Half Marathon – 15. novembra

OTÁZKA: Prebehli ste polmaratón? chcieť??

Na čo práve trénuješ?

Pošlite mi zošit

15Save

Zdieľanie je starostlivosť!

15
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.