Sú kanadské amatérske majstrovstvá MMA na kolíznom programe s trestným zákonom?

Amatérske šampionát Mixal Martial Arts Majstrovstvá#3 sa inzeruje, aby sa umiestnilo 22. februára, ako aj 23 v Adrenaline MMA Training & Physical Fitness London Ontario.

Toto amatérske zmiešané umenia bojových umení má väzby na celosvetovú kanadskú „pozorovaciu členku“ zmiešanej bojovej federácie (CNMMAF) s propagátorom podujatia, v ktorom sa uvádza, že „Po AMMACS 3 sa šampión Advanced Leagu „ Rovnako chvályhodné, ako je korunou národného šampióna v Amme s cieľom rozšíriť šport, ako aj sústrediť sa na svetovej scéne, je dôležitým problémom, že takáto udalosť môže zaujať miesto v Ontáriu bez porušenia trestného zákona?

Podľa pravidiel AMMACS bude konkurencia sankcionovaná alianciou Ontario Grapping. S tým existuje jeden do očí bijúci problém; OGA sankcia nerobí nič pre to, aby sa udalosť AMMA vyhovovala oddielu 83 trestného zákona.

Ako vedia návštevníci tejto stránky, oddiel 83 robí amatérsky MMA nezákonným. Provincie môžu prijať nariadenia alebo príkaz v Rade, ktorý zrušuje tento zákaz, ako aj stanoviť presne to, ako sa dajú legálne hostiť udalosti. Od dnešného dňa Ontario stále takýto zákon nespravil. Neprítomná takáto legislatíva Jedinou metódou, ktorú môže udalosť AMMA dodržať trestného zákonníka, je, ak sa koná „so súhlasom guvernéra poručíka provincie v Rade alebo akýkoľvek druh inej osoby alebo orgánu, ktorý určuje“.

Ak si nechcete vziať moje slovo pre nedostatok regulačnej sily spoločnosti OGA, ktoré požadujete, nehľadajte ďalej, ako vlastná petícia spoločnosti OGA, ktorá žiada vládu Ontária, aby im poskytla právomoc ovládať AMMA. Inými slovami, OGA nemôže dohliadať na udalosti AMMA v súlade s Trestným zákonom, ako aj oni sami uznávajú, ako aj lobujú za zmenu vlády.

Oslovil som vládu Ontária na mnohých udalostiach, v ktorých sa požadujú, aby zvrátili svoj zákaz ammy, ale ešte musia konať. Kým Ontario nevyužíva svoje právomoci podľa oddielu 83 na legalizáciu amatérskych bojovníkov Amma, by nemalo byť unavení z potenciálneho trestného stíhania, ktoré sa blížia v pozadí (či vláda sa rozhodne selektívne presadzovať právne predpisy, je ešte jedna záležitosť). Snahám úsilie o pestovanie športu MMA, napriek tomu sa to musí vykonať v právnom rámci, ktorý náklady S-209 poskytli. Ľudia, ktorí hľadajú viac šancí na zápas v Ontáriu, by urobili dobre, aby vyvíjali svoju MLA, aby schválili príslušné právne predpisy. Medzitým účasť na udalostiach AMMA je riskantná a môže vyvolať trestný zákonník.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook

Páči sa ti to:
Ako načítanie …

Súvisiaci

Boli vykoľajené kanadské amatérske majstrovstvá MMA? 10. februára 2014
Viac po účinkoch na kanadskú amatérsku scénu zmiešaného bojového umenia – Grande Prairie ruší Amma EventsJuly 12, 2013 v „Amatérsky zákon MMA“
Úmyselná slepota zostáva Ontáriová vláda reakcia na Amatuer Mmaapril 22, 2014 v „Amatérsky zákon MMA“

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.