Crockpot Calabacitas Recept

potešený utorok!

Moje najaktuálnejšie videá

Deň maratónskeho tréningu 2
Marathon Training Journal Day 2. RuneAtrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 1 minúte, 45 sekúnd

Nahor
Ako urobiť dolné cvičenie pre bežcov a
03:09

Živý
00:00
08:21
01:45

Dnes ráno som urobil pomalé uzdravenie 4 míľ, aby som sa prihlásil na svoje telo a zistil, čo sa deje. Cítim sa dobre, pretože v nedeľu som bežal 26,2 míľ. Stavím sa, že zmrzlina, naznačujem, že ľadový kúpeľ skutočne pomohol.

Po pretekoch v nedeľu som išiel k svojej mame, aby som sa stretol s Fam. Môj otec má malú záhradu a paradajky a cukety prosperujú. Ukradol som túto obrovskú cuketu, aby som urobil Calabacitas.

CALABACITA = Mexická cuketová misa

Vyrastajúca moje gramy by vyrábala Calabacitas s cuketou, kukuricou, fazuľou a paradajkami. Potom ju zavŕšila syrom, aby slúžila. Až do vysokej školy, keď som prechádzal svojimi vegetariánskymi rokmi, som sa to naozaj naučil oceniť a teraz ho milujem. Jej verzia je polievka, takže ju tiež moja.

Okrem … na svoje jedlo použila čerstvé domáce fazule a ja používam konzervy. Busted! Nikto jej to nepovie alebo nezdieľam recept.

Recept Crockpot Calabacitas

{Vegetariánske, mexické, bezlepkové}

Ingrediencie:

3-4 šálky nasekané cukety

3/4 šálky nasekaná cibuľa

2 plechovky pečené pečené nasekané paradajky (pravidelné je v poriadku, ale vyžaduje oveľa viac korenia)

2 šálky pražená kukurica

1 môže pinto fazuľa, vypustená a opláchnutá <- pridajte, keď je takmer hotové. cesnakový prášok, soľ, korenie podľa chuti strúhaný syr (pridajte pri podávaní) Pokyny: nasekajte cuketu v kusoch 1-2 palca. Chcete, aby boli o niečo väčšie ako veľkosť uhryznutia, keď sa varia. Vložte všetky ingrediencie okrem fazule a syra do Crockpotu. Miešanie. Varte na nízku 4 hodiny. Pridajte fazuľa asi 10 minút pred podávaním na zahriatie. Hotový! Podávame so syrom! Pretože toto jedlo má fazuľa a kukuricu, je to celkom náplň, takže ho môžete podávať ako hlavné vegetariánske jedlo na nejakej ryži. Funguje tiež ako prílohu s kuracím mäsom alebo mäsovými guľkami (tiež som vyrobil morčacie mäsové gule). OTÁZKA: Pestujete nejaké vlastné jedlo? Naozaj chcem vystúpiť do stredu bez toho, aby som mal podstatnú záhradu a kurčatá. Pošlite mi zošit 5Save Zdieľanie je starostlivosť! 5 Pin zdieľam Tweet zdieľam Pošta zdieľam Neustále sa rozhodnite pre tieto: December, ktorý prevádzkuje kalendár Plánovač tréningu na vytlačenie December, ktorý prevádzkuje kalendár Plánovač tréningu na vytlačenie bezplatný spustený kalendár a spustenie protokolu pre tlač PDF. Decembrová kalendár tréningu pre bežcov Plánovač cvičenia a Nemožné misky Teriyaki - recept na preteky Nemožné misky Teriyaki - recept na preteky Impossible Burger Teriyaki Bowls Recept pre bežcov. Pred dlhodobým receptom alebo receptom na večeru pred závodom pred spustením polovice maratónu Ľahký mexický recept na pizzu so syrom v Kalifornii Ľahký mexický recept na pizzu so syrom v Kalifornii Ľahký a zdravý mexický recept na pizzu. Vyskúšajte tento rýchly obed alebo večera Mexická pizza s fazuľou, kalifornský syr, Bell P Pizza Omelet Recept-2 spôsoby Pizza Omelet Recept-2 spôsoby Zdravé raňajky recept na pizzu omeletu s nízkym obsahom tuku Mozzarella v Kalifornii. Recept na vaječnú kôru na raňajky, Lun Ľahké lastúrené zemiaky s receptom brokolice Ľahké lastúrne zemiaky s brážourecept Ľahké vrúbané zemiaky s brokolickými receptmi svetla. Veggie zabalený recept na bočné jedlo pre rodiny s deťmi Svetlo kyslá smotana enchiladas- ľahký recept na týždennú noc Svetlo kyslá smotana enchiladas- ľahký recept na týždennú noc Ľahký recept na enchiladas, ktorý je plný zdravých ingrediencií! Táto svetelná mexická klasika je úžasná večera a robí ⚡ Shareaholic .

Leave a Reply

Your email address will not be published.