Kto som (nie publikovanie o zmysle života)

Nie som niekto, kto by si zdriemol alebo ochorel, takže celý pocit z toho sa skutočne začína dostať na nervy. Dnes sa nemusím zapojiť do práce až do 14:00 (aj keď zostanem neskoro dnes večer), takže v polovici ráno, keď som uvažoval o zdriemnutí, som sa pýtal: „Kto som práve teraz?!“

Počul som, že tehotenstvo vás robí veľmi unavenými, pretože nenávidím, že ste unavení (všimnete si, že „dostať 8 hodín spánku“ je typický pondelok mini-kozy). Takže to bude nasávať, ale odbočím.
Moje najaktuálnejšie videá

Nápady na masku tváre na beh a chodenie vonku
Tvárová maska ​​pre beh a chôdzu vonku počas vypuknutia koronavírusu.
Vyžadujete si nosenie masky? Aká maska ​​je najlepšia pre bežcov, ako aj pre chodcov?

Pozrite sa na môj najlepší výber masky.
Plus odporúčania CDC o tom, kedy nosiť masku, ako aj to, aký druh počas vypuknutia Covid19.
Viac na RuneAtrepeat.com

Viac videí

0 sekúnd po 7 minútach, 15 sekúnd

Nahor
Deň maratónu 4
01:21

Živý
00:00
08:21
07:15

Nemohol som si skutočne zdriemnuť, pretože som od piatku zanedbával svoje e -maily. Namiesto toho som šarmoval nejaké Emergen-C, rovnako ako na to.

Tesne pred poludním som prepadol na nejaký melón a obedoval som.

Dnes som to zmenil, ako aj vyrobil hydinový šalát s Mayom, brusnicami, orechmi, ako aj ekologickou cibuľou, aby som si dal šalát. Zdá sa, že je suchý, takže som pridal viac majáka ako obliekanie. Áno, to je hrubé, ale potreboval som to.

V ďalších správach som zistil, že tento pavúk vyrobil včera večer v mojej športovej podprsenke web! Skvelá vec, že ​​som sa dnes ráno nedosiahla?!?! Záujem Ben: Prosím, postarajte sa o to. Xoxo Monica

Uznávam titul „kto som ja“, možno to vyzeralo, že to bude hlboký a zmysluplný príspevok. Hm, prepáčte, je to len viac obrázkov šalátov a pavúkov. #Failblog

Počkajte! Práve tu je význam života. Objavil som to na internete: (zubpastefordinner.com)

Je to buď to alebo toto … (zdroj)

Aktualizované, aby ste to pridali … (zdroj)

Desať politík za to, že je človek

Autor: Cherie Carter-Scott

1.
Dostanete telo. Môžete sa vám páčiť alebo nenávidieť, ale je to vaše, aby ste si udržali celé obdobie.

2.
Objavíte lekcie. Ste zaradení do neformálnej inštitúcie na plný úväzok s názvom „Život“.

3.
Neexistujú žiadne chyby, iba hodiny. Rast je proces pokusu, chyby a experimentovania. Experimenty „neúspešné“ sú rovnako súčasťou procesu ako experimenty, ktoré nakoniec „fungujú“.

4.
Lekcie sa opakujú, až kým sa neučia. Lekcia vám bude predložená v rôznych formách, až kým sa ju naučíte. Keď ste sa to naučili, môžete ísť na ďalšiu lekciu.

5.
Lekcie učenia nekončia. Neexistuje žiadna časť života, ktorá neobsahuje jeho lekcie. Ak ste nažive, znamená to, že ešte stále treba naučiť lekcie.

6.
„Tam“ nie je o nič lepšie miesto ako „tu“. Keď váš „tam“ skončil ako „tu“, jednoducho získate ešte jednu „tam“, ktorá bude opäť vyzerať oveľa lepšie ako „tu“.

7.
Ostatní ľudia sú jednoducho zrkadiel. Nemôžete mať na jednej ďalšej osobe páčiť alebo nenávidieť, pokiaľ sa vám to neodráža niečo, čo sa vám páči alebo nenávidíte o sebe.

8.
To, čo si robíte zo svojho života, je rovnako ako vy. Máte všetky nástroje, ako aj zdroje, ktoré potrebujete. To, čo s nimi robíte, je rovnako ako vy. Možnosť je vaša.

9.
Vaše odpovede ležia vo vás. Odpovede na obavy zo života sú vo vás. Všetko, čo požadujete, je pozrieť sa, počúvať, ako aj dôvera.

10.
To všetko sa vám nepamätáte.

Otázka: Aký je význam života?

Bonusová otázka: Aký je liek na typické prechladnutie? <- vážne. Pošlite mi zošit Zachrániť Zdieľanie je starostlivosť! zdieľam Tweet Pin zdieľam Pošta zdieľam Pokračujte s nimi: Jednoduché raňajkyD Recept na zemiaky Jednoduchý recept na raňajky Jednoduché raňajky zemiakové zemiaky sú lahodnou zeleninou s výživou a vynikajúcou voľbou na podporu vášho wo 3 obavy, ako aj zoznam sviatočných kariet 3 obavy, ako aj zoznam sviatočných kariet Chcel by som vás pridať do môjho zoznamu sviatočných kariet! Ak vás zaujíma tento formulár. Poznámka: Toto je nový zoznam. Najlepšie spodné prádlo na beh Najlepšie spodné prádlo na beh Zoznam najlepšie spodné prádlo pre bežcov. Spustenie otázok a odpovedí z Instagramu. Národný deň psa s diego ocenením Post Najlepšie podcasty zaokrúhľte a beží s podcastom 95 Najlepšie podcasty zaokrúhľte a beží s podcastom 95 Najlepšie podcasty, ktoré práve teraz počúvam - zoznam mojich obľúbených položiek v každej klasifikácii, ako aj o nich kúsok. Som Januárové otázky a odpovede od Instagramu Januárové otázky a odpovede od Instagramu Presne ako dlho odpočívate po maratóne alebo polmaratóne. Nápady na spustenie bežiaceho pásu. Aký je tvoj ďalší mar Najlepšia riasenka, suchý šampón, ako aj ďalšie obavy z tohto týždňa Najlepšia riasenka, suchý šampón, ako aj ďalšie obavy z tohto týždňa Najlepšia riasenka pre dlhé silné riasy. Najlepší suchý šampón pre bežcov. nové obavy, ako aj odpovede z Instagramu Story ⚡ Shareaholic .

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.