Zdravé morčacie zábaly na obed

Aký je váš deň?

Je to hektické priamo tu v Rerlande! Január je vynikajúci čas na zdravé bývanie / jedlo / fyzickú zdatnosť / mexické blogy s ryšavou, pretože ľudia sa chcú dostať späť na správnu a zdravú! Existuje teda veľa nových pracovných miest, ako aj nových čitateľov !!
Moje najnovšie videá

Deň výcviku maratónu 1

Viac videí

0 sekúnd po 3 minútach, 12 sekúnd

Nahor
Čo jem za deň – Runner Edition
14:26

Živý
00:00
08:21
03:12

Ak ste nový v RER, vitajte! Rovnako ako sa formálne ospravedlňujem za zlé vtipy, priemerné recepty a opakované využívanie mojej bežeckej pózy …

Dnes ráno som sa obával na Instagrame, o ktorom som veril, že tu budem odpovedať, pretože je to celkom typické –

Aké bežiace ponožky odporúčate?
Zvyčajne si kupujem, čo majú v Costco. (Nie som fantázia.) Ale v poslednej dobe som športoval tieto bežiace ponožky od spoločnosti ASIC, pretože podnik mi poslal náklad, rovnako ako o niečo silnejšie a teplejšie ako moje obvyklé. Navyše sú k dispozícii v sivozele, sivej aj ružovej farbe, ktorú milujem!

Moja zásuvka ponožky je smiešna. Rovnako ako som to práve vyčistil tento víkend a vyhodil 10 párov! Vážne.

Keď nie som v ponožkách s nízkym rezom, mám rád prokompresné ponožky. Nosím ich počas dlhých pretekov alebo po dlhom behu cez víkendy. (*Rovnako som ich používal pri lete, ako aj z Číny!)

Dávam prednosť krátkym ponožkám, ale mám obrovské ol ‘feets, takže nemôžu byť malá alebo ich topánka zje. Koniec.

Takže to sú moje myšlienky na bežecké ponožky.

Neuvádza sa na hovno. (Pamätáte si, keď som uspokojil túto náhodnú ženu vo Vegas?! Ha!)

Obed!

Experimentujem s niektorými zdravými občerstvením Super Bowl a dnes som na obed vytvoril jednoduchý predjedlo. Nie ste si istí, či je to postačujúce na večierok, je však jednoduché, aby ste si ich nepamätali, mali by ste priniesť niečo a mať iba 3 minúty na šľahanie misky!

Všetko, čo potrebujete: zábaly, chichotajúce sa kravské smotanové syry (alebo smotanový syr podľa vášho výberu), brusnicová omáčka, morčacie, špenát alebo šalát.

Zasiahnutá krava mi osobne poslala niekoľko svojich syrových klinov, s ktorými som pracoval. Je zrejmé, že kravy sú schopné zasielať poštové balíčky, pôsobivé. Stavím sa, že to bol stážista.

Môžete využiť akýkoľvek typ obalu, ktorý chcete – vysoké vlákniny, bezlepkové, ďalšie organické semená chia vyrobené spoločnosťou Koala Bears v Austrálii … Mám po ruke niekoľko rôznych, pretože burrity sú tam, kde sú.

Rozložte jeden zábal so smotanovým syrom. Uistite sa, že je to všetka metóda na hrany, nielen v strede ako burrito.

Vrstvy brusnicovej omáčky, morčacie, ako aj šalát na vrchu. Pevne sa vyvaľujte. Nakrájajte na kúsky jedného palca a jesť! (Prerezal som konce, pretože nezostávajú spolu tiež dobre. Rovnako ako jesť, samozrejme.)

Užite si to!

Otázka: Čo ste mali na obed?

Zrieknutie sa zodpovednosti: Zástupca z obchodu s chichotajúcimi sa kravami mi poslal syr, pravdepodobne nie skutočnú kravu (ale nemôžem to overiť). Všetky názory sú moje vlastné.

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Otázka a a -mata, časť 2 – Budem spustiť svojich mladých ľudí? Presne to, ako som inšpirovaný, aby som sa stala zdravé …

Otázka a a -mata, časť 2 – Budem spustiť svojich mladých ľudí? Presne to, ako som inšpirovaný, aby som sa stala zdravé …

Ahoj! Ako to ide? Mám od vás nové obavy, ako aj vašich online kamarátov! Boli to niektoré skvelé q

Gortonove krevety Nové misky Mrazené mrazené jedlá

Gortonove krevety Nové misky Mrazené mrazené jedlá

Gortonove krevety Nové mrazené jedlá – myšlienky na krevety vzlykRezancová misa, ako aj krémová misa na huby rizoto. Uzdravenie

Najlepšie podriadené pre beh

Najlepšie podriadené pre beh

Zoznam najlepších podriadených pre bežcov. Spustenie otázok a odpovedí z Instagramu. Národný deň psa s diego ocenením Post

Letný beh musí mať-najlepší výstroj od hlavy po prsty na nohách!

Letný beh musí mať-najlepší výstroj od hlavy po prsty na nohách!

Letné beh musí mať – tu je môj zoznam najlepších bežeckých výstrojov, oblečenia, topánok, palivových pásov, opaľovacích bludov, ako aj pre viac pre r.

Moje preferované bežecké legíny, ako aj capris

Moje preferované bežecké legíny, ako aj capris

Som nadšený, že sa môžem podeliť o svoje preferované bežecké kapris

Otázky a odpovede o intuitívnom stravovaní a bingingu, tipy na beh leta, ako aj ďalšie!

Otázky a odpovede o intuitívnom stravovaní a bingingu, tipy na beh leta, ako aj ďalšie!

Prevádzka potravinovej fyzickej zdatnosti intuitívne obavy o stravovanie, ako aj odpovede. tipy na letné beh, čo robiť, ak ste v depresii a

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.