Moji hrdinovia nosia podbradníky

Našiel som túto tričko v hĺbkach mojej batožiny (stále žijem v polovici kufra, pretože zostanem u mojej mamy). Hovorí: „Moji hrdinovia nosia podbradníky“. Dostal som to pred maratónom Surf City minulý rok a ešte som ho naozaj nenosil.

Trochu si uvedomujem, že nosím košele, ktoré naznačujú, že som bežec, pretože nevyzerám ako jeden, ale myslím, že som sa dnes nestaral a išiel za to?
Moje najnovšie videá

Deň maratónskeho výcviku 3
Deň maratónskeho výcviku 3

Viac videí

0 sekúnd po 51 sekundách

Nahor
Deň maratónskeho tréningu 6
01:19

Živý
00:00
08:21
00:51

V nedeľu sú deň odpočinku viac ako jeden. Keď som sa zobudil a potom som urobil raňajky, urobil som 8 minút abs. Zobudil som sa hladný!

Najprv som mal malú misku s obilninami, zatiaľ čo som uvažoval o Breakie a potom som sa rozhodol vyrobiť misu na syr. V zmesi: ananásový syr, vodný melón, obilniny, mandľové maslo, mandľové mlieko.

Prechádzam týmto ananásovým syrom, akoby to bolo mimo podnikania.

Psy čakajú na prechádzku, kým som jedol … keby mohli klepnúť na labky, urobili by to.

A káva, pretože sa mi teraz páči.

Po kostole moji rodičia pozvali Ben a ja, aby sme brunch. Objednal som si lososový šalát, ale ukázalo sa, že sú mimo lososa. No dobre, toto je trochu mastný večere a ja som tam robil šancu, že som tam objednal ryby.

Zmenil som objednávku na sendvič tuniaka a začal so šalátom. Obliekanie na ranč reštaurácie je príliš dobrý (a príliš zlý).

Milujem sendviče tuniaka. Snažím sa ich dostať iba raz za čas (ortuť a Mayo), ale sú také dobré!

Niekedy reštaurácie spôsobujú, že ich tuniak je príliš mokrý (čítaj: kvapkanie s Mayom), ale to bolo celkom slušné. Bol som šťastný, že večera koniec koncov nemala lososa.

Po obede som umyl svoj automobil – niečo, čo som raz neurobil v Marylande! Počas mojich pochôdzok bolo nejaké občerstvenie a potom som sa rozhodol urobiť len skorú večeru.

Na vytvorenie obrovského šalátu som použil svoju novú misu Cali! Čoskoro začnem svoj obchod s otvorenou oblohou (to je to, o čom je odpočítavanie vľavo) a toto bola jedna z prvých položiek, ktoré som za to poslal.

V šaláte – špenát, paradajky, mrkva, jahody, huby, mandle, brusnice a zakončené dresingom TJ Raspberry Gorgonzola.

Nutella! Nakoniec je táto nádoba Nutella hotová. Vlastne som zabudol, že som to mal po narodeninách môjho brata (keď som ho použil na jeho koláč B). Ale pred niekoľkými dňami som to zbadal v skrinke a odvtedy som sa plížila. Nemohol som prestať

Dnes som to mal na bagete, ale tiež som ju jedol priamo hore a na vrchole akéhokoľvek druhu k dispozícii sacharidov. príliš dobré.

Neviem, či som unavený alebo nedostatočne poháňaný, ale cítil som sa, akoby som chcel jesť, aj keď som nemal hlad. Musím sa na to zamerať, pretože moje ďalšie stretnutie s RD je streda.

Po občerstvených časoch som urobil Siab, aby ma naplnil!

Priateľka môjho brata na mne dnes večer robí experiment v oblasti vedy/krásy. Dúfajme, že to nie je katastrofa!

Pošlite mi zošit

Zachrániť

Zdieľanie je starostlivosť!

zdieľam

Tweet

Pin

zdieľam

Pošta

zdieľam

Leave a Reply

Your email address will not be published.