Najlepšie cvičebné nohavice v podnikaní

Dobrý deň! Dnes hovoríme o fabletike. Chvíľu som nosil túto radu výstroja, ale je čas na formálnejšiu recenziu fabletiky, pretože to už nie je len tréningové vybavenie. Ponúkajú teraz ľahko nositeľné šaty, šupky a plávajúce obleky. Ale ja som stále predovšetkým fanúšikom ich fitness odevov. Je to roztomilé a kvalitné a slušne cenové cvičebné vybavenie dodané vašim dverám. Boom.

Najprv si povedzme o najlepších cvičebných nohaviciach a/alebo capris…
Moje najnovšie videá

Tvárová maska ​​na beh alebo chôdzu vonku tipy
Tipy na masku tváre na beh alebo chôdzu vonku počas vypuknutia koronavírusu. Musíte nosiť masku na tvár a najlepšie možnosti pre bežcov.

Viac videí

0 sekúnd po 7 minútach, 15 sekúnd

Nahor
Covid 19 Test protilátok
05:19

Živý
00:00
08:21
07:15

Legíny Fabletics Salar sú moje obľúbené legíny vôbec. Obľúbené. Sú dokonalou oporou, tesnosťou, dĺžkou, hrúbkou, výťahom, všetkým. Navyše sú kvalitné. Mám niekoľko párov, ale nosím ich stále a nedokážem povedať, ktoré sú nové a ktoré sú staré. (Prichádzajú tiež v dĺžke Capri.)

(Fabletics je spoluzakladaná, navrhnutá a inšpirovaná Kate Hudson. Už ste videli reklamy? Myslím, že v nich vyzerá veľmi roztomilé, keď sa tiahne a beží a rozpráva v plnom rozsahu na cvičebnom vybavení Kate Hudson.)

Nedávno ma spoločnosť kontaktovala, aby som vykonala preskúmanie ich služieb dodávania tréningu. Bol som o tom všetko, pretože mám pocit, že je to skvelý spôsob, ako získať kvalitný výstroj. Vezmete si kvíz, vyberiete si svoje obľúbené a dostanete balík s roztomilým novým tréningovým oblečením poštou. Super ľahké.

Pre moje prvé VIP služby som si vybral pár bežiacich kaprisov, tanku na knôt a športovú podprsenku s vysokým dopadom.

Vieš, že som bol na hľadaní kvalitnej bežiacej športovej podprsenky a dúfal som, že by sa to zmestilo na účet. Splnilo moje základné požiadavky na podšívku a späť háčik a oči (mám pocit, že to veľmi pomáha pri zostavovaní).

Áno. Milovala športovú podprsenku. Tiež som miloval capris a tank.

Keď sa zaregistrujete na VIP členstvo Fabletics, každý mesiac sa dostanete k nakupovaniu nového oblečenia. Neposielajú vám iba náhodný outfit – je to vaša voľba. Prvým oblečením je momentálne 25,00 dolárov plus preprava zdarma, odtiaľ je to 49,95 dolárov mesačne. Môžete sa rozhodnúť preskočiť mesiac a za ten čas vám nebude účtovaný. Môžete tiež zrušiť kedykoľvek alebo len preskočiť mesiac, ak potrebujete.

Okrem svojho obvyklého mesačného oblečenia si môžete nakupovať po celom webe, ak chcete (dostal som e -mail o predaji po Memorial Day a bol som nadšený).

Pre moju druhú objednávku bolo veľmi ľahké nastúpiť a nakupovať. Ponúkajú veľa možností pre vrcholy, spodky (kraťasy, kapris, nohavice), mikiny, bundy, ktoré sa majú skĺznuť pred/po cvičení a príležitostnom oblečení ako lišty a šaty.

Vždy prichádzajú s novými návrhmi, takže každý mesiac je zábavné nakupovať a vybrať si môjho obľúbeného. Pretože ide o cvičebnú líniu inšpirovanú Kate Hudson, niektoré kúsky sú na webe uvedené ako „Kate’s Picks“ – iné sú označené pre jogu, telocvičňu, beh alebo príležitostné oblečenie.

Pozrite sa na viac informácií o ich službách a cvičebnom výstroji tu na adrese FABLETICS. Váš prvý outfit je práve teraz 25,00 dolárov.

Otázka: Máte obľúbený pár jogových nohavíc?

Ako často kupujete tréningové vybavenie?

Zrieknutie sa zodpovednosti: Tento príspevok je v spolupráci s fabletikou. Všetky názory sú moje vlastné.

Pošlite mi zošit

3Save

Zdieľanie je starostlivosť!

3
Pin

zdieľam

Tweet

zdieľam

Pošta

zdieľam

Pokračujte s nimi:

Čo mám na sebe, aby som bežal práve teraz a júlové kilometrové súčty

Čo mám na sebe, aby som bežal práve teraz a júlové kilometrové súčty

Moje súčasné obľúbené kolesá a koľko kilometrov som bežal v júli. Mesačný počet najazdených kilometrov nahor a čo bude ďalej s mojím behomNajlepší čierny piatok a predajný pondelok pre bežcov

Najlepší čierny piatok a predajný pondelok pre bežcov

Tu je zaokrúhlenie najlepších čiernych piatkových a kybernetických pondelkových predajov pre bežcov. Toto sú niektoré z najlepších predajných cien yo

Athleta Running Shorts Review

Athleta Running Shorts Review

Ako zastaviť stehenné odieranie, zatiaľ čo runninng. Recenzia nových bežeckých šortiek – Athleta Hiit it 9 “Shorts Review.

Najlepšie obchodné ponuky pre bežcov 2021

Najlepšie obchodné ponuky pre bežcov 2021

Najlepšie obchodné ponuky pre bežcov Predaj na bežeckej obuvi, bežecké vybavenie, fitness sledovače a ďalšie. zoznam behu

Najlepšie bežecké šortky – moje obľúbené a aktualizácie tréningu Podcast

Najlepšie bežecké šortky – moje obľúbené a aktualizácie tréningu Podcast

Najlepšie bežecké kraťasy, aby ste sa vyhli odieňovaniu a stehennému trusu. Moje obľúbené bežecké šortky na tréning horúceho počasia. dlhotrvajúci sh

Moje obľúbené hospodárske a lichotivé legíny práve teraz

Moje obľúbené hospodárske a lichotivé legíny práve teraz

Najlepšie legíny pre krivky, stehná a zadky. lichotivé a ekonomické legíny pre bežcov. Lulu Dupe. Athleta Dupe.

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.